Компанія HIPP переконана в безумовній перевазі грудного вигодовування для матері та дитини й повністю підтримує грудне вигодовування у відповідності до рекомендацій ВООЗ.

Якщо Ви плануєте догодовувати малюка дитячою сумішшю, Ви маєте знати, що це може скоротити кількість грудного молока. Рішення ж припинити або перервати грудне вигодовування може стати незворотним. Перед введенням в раціон малюка дитячої суміші порадьтеся з Вашим педіатром.

Грудне молоко –
це диво природи

Грудне молоко – найкраще харчування, яке тільки мама може дати своїй дитині.

Воно забезпечує дитину всіма необхідними поживними речовинами відповідно до її віку та сприяє формуванню здорової кишкової мікрофлори і міцної імунної системи.

Грудне молоко – це диво природи і найкраще харчування, яке тільки мама може дати своїй дитині.

Грудне молоко – це універсальне харчування, яке забезпечує дитину всіма необхідними поживними речовинами у повній відповідності до віку: білками, жирами, вуглеводами, вітамінами, мікроелементами, біологічно активними речовинами. 

Завдяки таким цінним компонентам, як ПРОБІОТИКИ та ПРЕБІОТИКИ, грудне молоко сприяє здоровому розвитку та формуванню кишкової мікрофлори і міцної імунної системи і, таким чином, максимально захищає малюка від порушень травлення, алергії та інших хвороб. 

Грудне молоко також містить незамінні речовини – Омега-3 та Омега-6. Це поліненасичені жирні кислоти, які відіграють важливу роль у розвитку мозку, нервової системи та зору малюка.

І нарешті, грудне молоко є найдоступнішим харчуванням малюка.

Якщо грудного молока не вистачає, важливо
ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ МОЛОЧНУ СУМІШ.

МОЛОЧНА СУМІШ – це ВИМУШЕНЕ і в той же час НЕЗАМІННЕ харчування дитини у випадку недостатньої кількості або відсутності грудного молока.

Всі молочні суміші за своїм складом порівнюють з грудним молоком, як з еталоном, але жодна молочна суміш не може відтворити його УНІКАЛЬНІСТЬ.

Важлива інформація!
Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком вживання молочної суміші потрібна консультація лікаря.
Важлива інформація!
Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком вживання молочної суміші потрібна консультація лікаря.
Центр досліджень грудного молока

Центр досліджень HiPP протягом багатьох років займається дослідженням складу грудного молока та його позитивного впливу на здоров’я дитини.

Дієтологи компанії HiPP разом з міжнародними експертами у сфері дитячого харчування працюють над постійним вдосконаленням молочних сумішей.

З перших днів після народження в організмі дитини закладаються основи здорового життя. Харчування при цьому відіграє вирішальну роль. Для зростання та розвитку малюка немає нічого кращого за грудне молоко, яке завдяки своєму унікальному складу формує та підтримує імунітет дитини.

Діти, які перебувають на штучному вигодовуванні, повинні мати змогу отримувати найкраще харчування. Ми, компанія HiPP, розробляємо суміші для немовлят найвищої якості, які наближені за складом до грудного молока. Саме тому для виробництва наших молочних сумішей ми використовуємо ОРГАНІЧНІ інгредієнти, що гарантує найвищу якість та екологічну безпеку. До того ж наші суміші містять пробіотики – лактобактерії L.fermentum, які присутні в грудному молоці, та пребіотики, подібні до тих, що є в грудному молоці.

Які бувають дії
щодо підбору молочної суміші?
Неправильні
 • Часто змінювати суміші, підбираючи, яка підійде дитині
 • Давати виключно ту суміш, яку давали в пологовому будинку
 • Вибирати суміш тільки за ціною
 • Обирати суміш, яка підійшла дитині подруги, сусідки, або мами на форумі
Правильні
 • Обирати відповідно до віку дитини:
  • від 0 до 6 місяців – «1» або початкова молочна суміш
  • від 6 до 12 місяців – «2» або наступна молочна суміш
  • більше 10-12 місяців – «3» або дитяче молоко
 • Підбирати відповідно до особливостей та потреб дитини:
  • харчування для здорової дитини
  • харчування для дитини зі схильністю до алергії
  • харчування для дитини, яка схильна до кишкових кольок та порушень випорожнення
  • харчування для дитини, яка схильна до зригувань
 • Вибирати з урахуванням якості сировини:
  • виготовлена з органічного молока або органічної молочної сировини
Види молочних сумішей
для здорової дитини
при схильності до алергії
при порушеннях травлення
Молочні суміші для здорової дитини

Здорова дитина – це дитина, яка своєчасно народилася від нормальної вагітності та пологів. Вона добре їсть і спить, не має проблем з животиком, нормально набирає вагу і має чисту шкіру.

Правильний вибір: якісна молочна суміш, максимально наближена до складу грудного молока.

Якою має бути суміш: вироблена на основі органічного молока бажано не сухого, а свіжого, містить збалансований вміст білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів.

Важливо! Початкові суміші (позначаються «1») повинні мати у складі поліненасичені жирні кислоти (ARA/DHA, Омега-3 і Омега-6), важливі для розвитку мозку та зору.
Молочні суміші для дитини, яка схильна
до алергії

Дитина, яка схильна до алергії, часто має одного з батьків або братів чи сестер з алергією. Алергія зазвичай проявляється почервонінням та сухістю шкіри, але проявами алергії бувають і розлади травлення.

Правильний вибір: гіпоалергенна молочна суміш, позначається HA

Що має бути в суміші: РОЗЩЕПЛЕНИЙ білок, який не провокує алергію та водночас забезпечує повноцінне харчування. Всі інші компоненти – такі ж, як в сумішах для здорових дітей, тобто наближені до складу грудного молока.

Важливо! Бажано, щоб у складі суміші були ПРОБІОТИКИ та ПРЕБІОТИКИ, оскільки у дітей з алергією часто спостерігаються порушення стану мікрофлори кишечнику.
Молочні суміші для дитини з порушеннями травлення

Найчастішими порушеннями травлення у малюків до року є кольки, здуття та зригування. Вони викликані незрілістю травної системи дитини.

Є цілком нормальним, якщо дитина після годування зригує невелику кількість їжі. Але деякі малюки зригують значно більше, ніж звичайно.
Правильний вибір: спеціальні антирефлюксні суміші, які позначаються AR
Що має бути в AR суміші: натуральний загусник, який робить суміші більш густими і вони довше залишаються у шлунку малюка. Бажаний вміст ПРОБІОТИКІВ, які сприятливо впливають на процеси травлення.

Якщо у дитини болючі спазми у животику через здуття та кольки, вона голосно і довго кричить, і це завдає батькам сильних моральних страждань.
Правильний вибір: обирати спеціалізовану суміш з позначенням Сomfort
Що має бути в суміші: харчові речовини, які легше засвоюються - розщеплений білок, жир спеціальної структури, знижений вміст лактози.Важливо! Бажано, щоб у складі суміші були ПРОБІОТИКИ та ПРЕБІОТИКИ, які сприятливо впливають на процеси травлення.
Важлива інформація!
Для здорових дітей, які народилися шляхом кесаревого розтину або від інших патологічних пологів, бажано, щоб у складі суміші були ПРОБІОТИКИ та ПРЕБІОТИКИ для формування здорової мікрофлори кишечнику.
Підбір молочної суміші за віком дитини
1
від 0 до 6 місяців
2
від 6 до
10-12 місяців
3
від 10-12 місяців

Важливо підбирати молочну суміш відповідно віку дитини.

Із збільшенням вікової категорії суміші стають більш ситнішими порівняно із попередніми, змінюється склад білку, збільшується кількість важливих мінералів та мікроелементів, особливо кальцію та заліза.

Переходити із суміші однієї вікової категорії на другу краще поступово, протягом 3-х днів, збільшуючи з кожним днем кількість нової суміші в кожне годування і зменшуючи кількість попередньої.

Важливо!
Дуже корисно якнайдовше, оптимально до 3-х років, годувати дитину дитячими молочними сумішами, а не переводити на коров'яче молоко. Молочні суміші, у порівнянні з коров'ячим молоком, мають адаптований склад, а саме містять оптимальну кількість білку, легкозасвоюваний кальцій, збагачені вітамінами, йодом та залізом, тому краще сприймаються та засвоюються.
Важлива інформація!
Всі молочні суміші за своїм складом рівняються на грудне молоко, як на еталон, але жодна молочна суміш не може повторити УНІКАЛЬНІСТЬ грудного молока.
Підібрати молочну суміш згідно потреб малюка

Молочна суміш HiPP Organic - єдина в Україні ОРГАНІЧНА молочна суміш для здорового росту та розвитку малюка. Використовується при недостатній кількості або відсутності грудного молока і особливо добре поєднується з грудним молоком при необхідності змішаного вигодовування дитини.

Органічні молоко та молочна сироватка
гарантує екологічну безпеку продукту
Натуральный кальцій
краще засвоюється організмом дитини
Омега-3 та Омега-6
важливі для розвитку мозку та зору
Комплекс вітамінів, мінералів та мікроелементів
необхідні для здорового росту та розвитку дитини

Вік введення: HiPP Organic 1 - з народження; HiPP Organic 2 – з 6 місяців; HiPP Organic Junior - з 12 місяців до 3-х років.

Маса: 300 г; 500 г.

Молочна суміш HiPP Combiotic – молочна суміш нового покоління, яка містить комбінацію ПРОБІОТИКИ + ПРЕБІОТИКИ за зразком грудного молока.

Ідеальна для здорових дітей, і особливо для дітей, які народилися шляхом кесаревого розтину, або отримували антибіотики, або мають незначні прояви порушень випорожнення і травлення.

Органічне молоко
гарантує екологічну безпеку продукту
Пробіотики
пробіотичні культури лакто-бактерій L. fermentum, які формують нормальну мікрофлору кишечника дитини та підтримують здорове травлення
Пребіотики
харчові компоненти, які підтримують розвиток пробіотиків та власної мікрофлори кишечника
Омега-3 та Омега-6
важливі для розвитку мозку та зору
Комплекс вітамінів, мінералів та мікроелементів
необхідні для здорового росту та розвитку дитини

Вік введення: HiPP Combiotic 1 - з народження; HiPP Combiotic 2 – з 6 місяців; HiPP Combiotic 3 - з 10 місяців до 3-х років.

Маса: 350 г; 750 г.

Органічна антирефлюксна суміш HiPP AR - це спеціальне харчування при схильності до зригувань, яке використовується при недостатній кількості або відсутності грудного молока.

Органічне молоко
гарантує екологічну безпеку продукту
Натуральний загусник
містить натуральний загусник – камідь плодів рожкового дерева, який робить суміш більш густою і вона довше залишається у шлунку малюка
Пробіотики
пробіотичні культури лакто-бактерій L. fermentum, які формують нормальну мікрофлору кишечника дитини та підтримують здорове травлення
Омега-3 та Омега-6
важливі для розвитку мозку та зору
Комплекс вітамінів, мінералів та мікроелементів
необхідні для здорового росту та розвитку дитини

Вік введення: HiPP HiPP AR - з народження.

Маса: 300 г.

Молочна суміш HiPP Comfort – це спеціальна суміш для дітей схильних до кишкових кольок, здуття животику та закрепів.

ГЛИБОКО РОЗЩЕПЛЕНИЙ БІЛОК
допомагає знизити ризик алергії
Знижений рівень лактози
деякі малюки з проблемами травлення не дуже добре сприймають лактозу з виникненням кишкових кольок та здуття
Особлива структура жирів
сприяє послабленню випорожнень
Пробіотики
пробіотичні культури лакто-бактерій L. fermentum, які формують нормальну мікрофлору кишечника дитини та підтримують здорове травлення
Пребіотики
харчові компоненти, які підтримують розвиток пробіотиків та власної мікрофлори кишечника
Омега-3 та Омега-6
важливі для розвитку мозку та зору

Вік введення: HiPP Comfort - з народження.

Маса: 300 г.

Гіпоалергенна молочна суміш HiPP НА Combiotic – це спеціальна суміш для схильних до алергії дітей, яка використовується при недостатній кількості або відсутності грудного молока.

ГЛИБОКО РОЗЩЕПЛЕНИЙ БІЛОК
допомагає знизити ризик алергії
Пробіотики
пробіотичні культури лакто-бактерій L. fermentum, які формують нормальну мікрофлору кишечника дитини та підтримують здорове травлення
Пребіотики
харчові компоненти, які підтримують розвиток пробіотиків та власної мікрофлори кишечника
Омега-3 та Омега-6
важливі для розвитку мозку та зору
Комплекс вітамінів, мінералів та мікроелементів
необхідні для здорового росту та розвитку дитини

Вік введення: HiPP HA Combiotic 1 - з народження; HiPP HA Combiotic 2 – з 6 місяців.

Маса: 350 г.

HiPP Combiotic
HiPP Organic
Спеціальні суміші HiPP
Суха дитяча молочна суміш
HiPP Combiotic

Молочна суміш HiPP Combiotic – молочна суміш нового покоління, яка містить комбінацію ПРЕБІОТИКИ + ПРОБІОТИКИ за зразком грудного молока.

Ідеальна для здорових дітей, і особливо для дітей, які народилися шляхом кесаревого розтину, або отримували антибіотики, або мають незначні прояви порушень випорожнення і травлення

• вироблена на основі сертифікованого свіжого органічного молока

• містить ПРОБІОТИКИ - пробіотичні культури лакто-бактерій L. fermentum, які входять до складу грудного молока, формують нормальну мікрофлору кишечника дитини та підтримують здорове травлення

• містить ПРЕБІОТИКИ - харчові компоненти, які входять до складу грудного молока, підтримують розвиток пробіотиків та власної мікрофлори кишечника

• містить поліненасичені жирні кислоти ARA/DHA, Омега-3 і Омега-6 для розвитку мозку та зору

Гарантія HiPP щодо використання органічної сировини

Всі складники для органічних молочних сумішей HiPP Combiotic походять від фермерських господарств, які суворо дотримуються європейських положень про органічне виробництво та контролюються незалежним Інститутом контролю (на етикетці розміщений кодовий номер органу, який здійснив сертифікацію виробництва органічної продукції, сировини та/або органу, який здійснив сертифікацію органічної продукції).

Знак HiPP ORGANIC гарантує найвищу якість органічних продуктів HiPP та застосування до них більш суворих вимог у порівнянні з вимогами законодавства Європейського Союзу щодо органічних продуктів.

Суха органічна молочна суміш
HiPP Organic

Молочна суміш HiPP Organic - єдина в Україні ОРГАНІЧНА молочна суміш для здорового росту та розвитку малюка. Використовується при недостатній кількості або відсутності грудного молока і особливо добре поєднується з грудним молоком при необхідності змішаного вигодовування дитини.

• виготовлена з ОРГАНІЧНОГО молока та містить ОРГАНІЧНУ молочну сироватку

• містить ОРГАНІЧНУ лактозу

• з цінним ОРГАНІЧНИМ білком та НАТУРАЛЬНИМ кальцієм

• містять поліненасичені жирні кислоти ARA/DHA, Омега-3 і Омега-6 для розвитку мозку та зору

• містить ОРГАНІЧНІ олії

Гарантія HiPP щодо використання органічної сировини

Всі складники для органічних молочних сумішей HiPP Organic походять від фермерських господарств, які суворо дотримуються європейських положень про органічне виробництво та контролюються незалежним Інститутом контролю (на етикетці розміщений кодовий номер органу, який здійснив сертифікацію виробництва органічної продукції, сировини та/або органу, який здійснив сертифікацію органічної продукції).

Знак HiPP ORGANIC гарантує найвищу якість органічних продуктів HiPP та застосування до них більш суворих вимог у порівнянні з вимогами законодавства Європейського Союзу щодо органічних продуктів.

Спеціальна молочна суміш для дітей з кольками, здуттям, закрепами
HiPP Comfort

Молочна суміш HiPP Comfort – це спеціальна суміш для дітей схильних до кишкових кольок, здуття животику та закрепів.

• містить низькоалергенний глибоко розщеплений білок, який значно краще засвоюється дитиною та водночас обумовлює можливість використання суміші дитині, яка крім порушень травлення має схильність до алергії

• має знижений вміст лактози, оскільки деякі малюки з проблемами травлення не дуже добре сприймають лактозу з виникненням кишкових кольок та здуття

• містить легко засвоюваний жир (бета-пальмітат), структура якого наближена до жирних кислот грудного молока, що сприяє послабленню випорожнень

• містить ПРОБІОТИКИ - пробіотичні культури лакто-бактерій L. fermentum, які входять до складу грудного молока, формують нормальну мікрофлору кишечника дитини та підтримують здорове травлення

• містить ПРЕБІОТИКИ - харчові компоненти, які входять до складу грудного молока, підтримують розвиток пробіотиків та власної мікрофлори кишечника

• містить поліненасичені жирні кислоти ARA/DHA, Омега-3 і Омега-6 для розвитку мозку та зору

Схема розщеплення білку
РОЗЩЕПЛЕННЯ білку у гіпоалергенних сумішах відбувається за допомогою ферментів і може бути різного ступеню – від крупних до дуже дрібних фрагментів молекули білку.

Гіпоалергенне харчування з ЧАСТКОВО розщепленим білком
Гіпоалергенне харчування з ГЛИБОКО розщепленим білком

Важливо!
Чим більше ступінь розщеплення білку в гіпоаллергенній суміші – тим більш лікувальною вона буде для дитини, яка схильна до алергії.
Спеціальна молочна суміш для дітей, які схильні до зригувань
HiPP Anti-Reflux

Органічна антирефлюксна суміш HiPP AR - це спеціальне харчування при схильності до зригувань, яке використовується при недостатній кількості або відсутності грудного молока.

• єдина в Україні ОРГАНІЧНА антирефлюксна суміш

• містить натуральний загусник – камідь плодів рожкового дерева, який робить суміш більш густою і вона довше залишається у шлунку малюка

• містить ПРОБІОТИКИ - пробіотичні культури лакто-бактерій L. fermentum, які входять до складу грудного молока, формують нормальну мікрофлору кишечника дитини та підтримують здорове травлення

• містить поліненасичені жирні кислоти ARA/DHA, Омега-3 і Омега-6 для розвитку мозку та зору

• містить збалансований комплекс з необхідних вітамінів, мінералів та мікроелементів

ВАЖЛИВО:
У раціон дитини суміш HiPP AR краще вводити поступово, починаючи з 30 мл перед кожним годуванням, та збільшуючи кількість до моменту нормалізації стану дитини.
Гарантія HiPP щодо використання органічної сировини

Всі складники для органічної антирефлюксної суміші HiPP Anti-Reflux походять від фермерських господарств, які суворо дотримуються європейських положень про органічне виробництво та контролюються незалежним Інститутом контролю (на етикетці розміщений кодовий номер органу, який здійснив сертифікацію виробництва органічної продукції, сировини та/або органу, який здійснив сертифікацію органічної продукції).

Знак HiPP ORGANIC гарантує найвищу якість органічних продуктів HiPP та застосування до них більш суворих вимог у порівнянні з вимогами законодавства Європейського Союзу щодо органічних продуктів.

Спеціальна гіпоалергенна молочна суміш
HiPP HA Combiotic

Гіпоалергенна молочна суміш HiPP НА Combiotic – це спеціальна суміш для схильних до алергії дітей, яке використовується при недостатній кількості або відсутності грудного молока.

• містить ГЛИБОКО РОЗЩЕПЛЕНИЙ БІЛОК, який допомагає знизити ризик алергії

• містить ПРОБІОТИКИ - пробіотичні культури лакто-бактерій L. fermentum, які входять до складу грудного молока, формують нормальну мікрофлору кишечника дитини та підтримують здорове травлення

• містить ПРЕБІОТИКИ - харчові компоненти, які входять до складу грудного молока, підтримують розвиток пробіотиків та власної мікрофлори кишечника

• містить поліненасичені жирні кислоти ARA/DNA, Омега-3 і Омега-6 для розвитку мозку та зору

Схема розщеплення білку
РОЗЩЕПЛЕННЯ білку у гіпоалергенних сумішах відбувається за допомогою ферментів і може бути різного ступеню – від крупних до дуже дрібних фрагментів молекули білку.

Гіпоалергенне харчування з ЧАСТКОВО розщепленим білком
Гіпоалергенне харчування з ГЛИБОКО розщепленим білком

Важливо!
Чим більше ступінь розщеплення білку в гіпоаллергенній суміші – тим більш лікувальною вона буде для дитини, яка схильна до алергії.
Запитати у педіатра
Бути мамою - це щастя. Але одразу після народження у мами виникає безліч запитань. Найважливіші з них стосуються годування малюка.

Ідеально, коли є можливість порадитися з висококваліфікованим лікарем-педіатром.

Звертайтесь до нас за порадами: